background

CashMarket — Кешбек в

Кешбек сервіс CashMarket допоможе вам економити до 50% від витраченої суми в інтернет-магазинах України та світу.

Реєстрація

Кешбек в популярних магазинах

Категорії:

Приєднайтесь до нас!

Зареєструватися зараз

Виберіть один з 100 магазинів

Купуйте як зазвичай

Отримуйте частину грошей назад!

Кешбек-сервіс CashMarket

Кешбек-сервіс - найкращий спосіб здійснювати покупки через інтернет. Cash back означає «повернення готівки». Тобто, ви купуєте в будь-якому інтернет-магазині України та світу і отримуєте частину витрачених грошей назад. Сьогодні такий спосіб онлайн шопінгу можна назвати найбільш вигідним та економним. При цьому вигоду отримуєте не лише ви, але і магазин, адже він отримує набагато більш вигідну і ефективну рекламу за ту ж вартість. Гроші від реклами надходять на наш сервіс, а ми ділимося ними з вами - своїми клієнтами.

Кешбек-сервіс “CashMarket” пропонує скористатися дуже вигідними послугами кешбеку. Сотні тисяч наших клієнтів випробували сервіс і тепер мають постійну економію на будь-які різновиди товарів або послуг в улюблених магазинах - від предметів особистої гігієни до подорожей.

Кешбек сайту CashMarket.ua довіряють тисячі користувачів України і інших країн СНД в мережі інтернет. Цьому сприяє ряд переваг сервісу:

  • Співпраця з понад 170 онлайн-магазинами, включаючи найпопулярніші: Aliexpress, Rozetka, Booking, GearBest та інші.
  • Отримання Кешбек до 50%, в залежності від обраного магазину. Так, наприклад, кешбек в Aliexpress заощадить вам до 4% від загальної суми оплати.
  • Постійні акції: можливість отримання подвоєного Кешбеку, а також розіграші призів.
  • Можливість повернення коштів спрацьовує навіть у такому випадку, коли клієнт викуповує тільки частина товару.

Виведення грошей на банківські карти. Поповнення рахунку мобільного телефону. WebMoney.

Мінімальна сума для виведення - 50 грн, максимальна - 10 000грн. Виведення коштів понад 10 000 грн доступний відразу після обробки попередньої оплати.

Ознайомтеся з повним списком магазинів з кешбеком ще до початку роботи. Якщо необхідного магазину в списку немає, пишіть в службу підтримки, ми постараємося налагодити з ними взаємодію.

background

Приєднайтесь до нас!

Реєстрація