background

Що таке кешбек?

Що таке кешбек?

Кешбек - це повернення частини грошей за покупки, здійснені в інтернет - магазинах. Дослівно «cashback» означає - повернення готівки. Наш сервіс допомагає вам купувати і економити одночасно. Сума кешбеку в магазинах різна і може досягати 30%. Погодьтеся, що це дуже вигідна пропозиція. Кешбек – це не віртуальні бали, які можуть стати в нагоді чи ні. Це живі гроші, які можна вивести на карту, телефон і витрачати на свій розсуд, без прив'язки до магазину.

Хто платить гроші за кешбек?

Все просто. У кожної компанії-виробника або магазину є маркетинговий бюджет, який вона витрачає на рекламу і просування продукту. Так ось, саме маркетинговий бюджет, який ми отримуємо від компанії за наші рекламні послуги, йде на виплату грошей покупцеві. Ельдорадо, Matrix, Aliexpress, Yakaboo та багато інших працюють за такою схемою.

Як це працює?

Пройдіть просту реєстрацію на сайті або зайдіть на сайт через соціальні мережі. Перейдіть на сайт інтернет - магазину через наш каталог і робіть покупку як зазвичай. Можна навіть в кредит і з використанням Вашої дисконтної карти! Магазин повідомить нам про покупку, переведе наші комісійні, а ми переведемо кешбек на Ваш рахунок.

Навіщо воно нам?

Ідея створення сервісу відвідала нас після чергової покупки в інтернет-магазині. Ми знали про те, що кешбек існує в усьому світі, але в Україні він не був представлений. І ми подумали, що і самі. Адже, що може бути краще? Витрачаєш гроші на покупку, радієш новим речам і повертаєш назад відсоток від вартості. Ми робимо ставку на те, що покупець, який вигідно зробив покупку, зробить рекламу нашому ресурсу набагато краще, ніж безліч банерів, на яких розміщені стандартні реклами магазинів.

Вдалих покупок!

Ми вдячні нашим клієнтам за відгуки про наш ресурсі! Якщо у Вас ще залишилися питання, ознайомтеся, будь ласка, з розділом FAQ на нашому сайті.