Кешбек в Banggood.com


Banggood.com
Кешбек до 4,0 %
Banggood.com - один з кращих мультитоварних китайських магазинів з величезним асортиментом на всі випадки життя.
Середній час очікування кешбек: 31 день
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • Banggood.com - один з кращих мультітоварних китайських магазинів з величезним асортиментом на всі випадки життя.

   

  Тут можна знайти все, що потрібно для щасливого життя, починаючи від останніх розробок китайських виробників в області електроніки (телефони, планшети), закінчуючи біжутерією за кілька центів. У магазині також представлена ​​одяг, аксесуари, товари для дому, активного відпочинку і спорту, іграшки та авто-мото приналежності. Окремо варто відзначити досить великий і хороший вибір радіокерованих іграшок. Крім цього, є окремий розділ для дорослих. Загальний асортимент магазину налічує більше 70 000 позицій. Ми ретельно відбираємо всі продукти, щоб забезпечити найкращу якість. Ми не відстаємо від моди і постійно оновлюємо наш асортимент, щоб ви могли купити останні новинки електроніки, гаджети та багато іншого.

  Історія магазину почалася в 2004 році. Штаб-квартира знаходиться в Гуанчжоу. Більше 1000 співробітників відділу обслуговування працюють, щоб забезпечити найбільш конкурентоспроможні ціни, висока якість продукції і професійний сервіс для клієнтів по всьому світу.

 • Відгуки

 • EU Warehouse: 10% OFF site-wide AND Free shipping

  EU Warehouse: 10% OFF site-wide AND Free shipping Can not be used on already discounted items or in conjunction with other promotional offers.

  US Warehouse: 10% OFF site-wide AND Free shipping

  US Warehouse: 10% OFF site-wide AND Free shipping Can not be used on already discounted items or in conjunction with other promotional offers. Free Shipping on orders over $45

  12% Скидки по промокоду!

  12% Скидки по промокоду! Требуется ввод промокода

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек