Кешбек в city.com.ua


city.com.ua
Кешбек до 1,0 %
City.com.ua - інтернет-магазин електроніки, низьких цін, високої якості та швидкого обслуговування.
Середній час очікування кешбек: 29 днів
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • City.com.ua - інтернет-магазин електроніки, низьких цін, високої якості та швидкого обслуговування.

  Тут ви не знайдете продукції невідомого виробництва і так званих китайських аналогів, представлені в магазині товари – від таких брендів, як Аsus, Samsung, Acer, Nokia, Sony, Toshiba, LG, Hewlett-Packard. City.com.ua пропонує безліч новинок сезону, а також ті девайси, які компанії ще тільки анонсували, але не випустили в масове виробництво.

 • Відгуки

 • Промо-код на 10% скидки на товары из категории "Спорт"

  Промо-код на 10% скидки на товары из категории "Спорт" Промо-код на 10% скидки на товары из категории "Спорт". Можно использовать только 1 промо-код, 2 промо-кода на товары одновременно не могут быть использованы.

  Промо-код на 10% скидки на товары из категории "Горнолыжные шлемы"

  Промо-код на 10% скидки на товары из категории "Горнолыжные шлемы" Промо-код на 10% скидки на товары из категории "Горнолыжные шлемы". Можно использовать только 1 промо-код, 2 промо-кода на товары одновременно не могут быть использованы.

  Промо-код на 20% скидки на товары из категории "Wi-Fi"

  Промо-код на 20% скидки на товары из категории "Wi-Fi" Промо-код на 20% скидки на товары из категории "Wi-Fi": https://city.com.ua/catalog/wifi-router/, https://city.com.ua/catalog/wifi_adapter/. Можно использовать только 1 промо-код, 2 промо-кода на товары одновременно не могут быть использованы.

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек