Кешбек в Comfy UA


Comfy UA
Кешбек до 2,0 %
COMFY - перший мультиканальний рітейлер в Україні та лідер роздрібного ринку побутової техніки та електроніки в мережевому сегменті. На сьогоднішній день мережа представлена ​​75 сучасними магазинами в понад 40 містах України.
Середній час очікування кешбек: 22 дня
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • Компанія Comfy існує на українському ринку вже понад 10 років і за цей час встигла отримати звання одного з найкращих магазинів сучасної техніки. Усе починалося з невеликих точок продажів, поки фірма не вирішила підкорити світ інтернет-торгівлі. Відтоді будь-який житель України може замовити оригінальну техніку від світових виробників з швидкою доставкою в своє місто.

  Інтернет-магазин побутової техніки Comfy робить клієнтам тільки найвигідніші пропозиції і не завищує вартість своїх товарів

  На сайті розміщена вичерпна інформація про кожен товар, зокрема реальні фото, матеріали виготовлення, відеоогляди та інструкції із застосування.

 • Відгуки

 • Скидки на товары Resource до 40%!

  Скидки на товары Resource до 40%! Детали на странице акции.

  Скидка до 3000 грн. на зубную щетку Philips Sonicare при покупке фотоэпилятора Philips!

  Скидка до 3000 грн. на зубную щетку Philips Sonicare при покупке фотоэпилятора Philips! Детали на странице акции.

  Доставка за 1 грн!

  Доставка за 1 грн! Киев, Буча, Борисполь, Одесса, Харьков, Львов, Днепр, Каменское, Новомосковск. - при общей стоимости заказа более 2500 грн. с учётом НДС. - 1 грн!

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек