DX.com
Кешбек до 3,0 %
DX — найбільший інтернет-магазин електроніки та гаджетів з величезним асортиментом товарів з Китаю.
Середній час очікування кешбек: 66 днів
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • DX - найбільший інтернет-магазин електроніки та гаджетів з величезним асортиментом товарів з Китаю.

  Інтернет-магазин створений в 2005 році, сьогодні - це понад 1 млн. Клієнтів та 400 постачальників, а також більш ніж 4000 категорії, понад 70 тисяч різних товарів і 150 щоденних доповнень.

  DX здійснює доставку всіх замовлень, не залежно від суми замовлення, абсолютно безкоштовно!

  DX доступний для обслуговування клієнтів 24 години на добу 7 днів на тиждень.

  Служба підтримки DX завжди готова допомогти і відповісти на всі питання, пов'язані з роботою сайту і процесом оформлення замовлення. Якщо у вас є питання по здійсненню покупки і відправки вашої посилки, але ви не змогли знайти потрібну інформацію на офіційному форумі DX, то ви завжди зможете зв'язатися зі Службою підтримки через веб-сайт DX

  DX постійно розвивається і покращує якість своїх послуг, що є запорукою успіху компанії на ринку. DX надає своїм клієнтам найкращі послуги, широкий вибір продукції за найнижчими цінами.

  DX - ваш вибір номер один при покупці гаджетів в Інтернеті!

 • Відгуки

 • Дополнительная скидка 7% на заказы от 499$+! А вы готовы к сумасшедшему Хэллоуину?

  Дополнительная скидка 7% на заказы от 499$+! А вы готовы к сумасшедшему Хэллоуину? Ввод промо-кода не требуется. Минимальная сумма заказа $499. Акция не распространяется на категорию товаров сотовые телефоны.

  Дополнительная скидка 6% на заказы от 239$+! А вы готовы к сумасшедшему Хэллоуину?

  Дополнительная скидка 6% на заказы от 239$+! А вы готовы к сумасшедшему Хэллоуину? Ввод промо-кода не требуется. Минимальная сумма заказа $239. Акция не распространяется на категорию товаров сотовые телефоны.

  Дополнительная скидка 5% на заказы от 99$+! А вы готовы к сумасшедшему Хэллоуину?

  Дополнительная скидка 5% на заказы от 99$+! А вы готовы к сумасшедшему Хэллоуину? Ввод промо-кода не требуется. Минимальная сумма заказа $99. Акция не распространяется на категорию товаров сотовые телефоны.

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек