Кешбек в Eldorado UA


Eldorado UA
Кешбек до 1,8 %
«Ельдорадо» входить в ТОП-5 рітейлерів побутової техніки та електроніки в Європі і в ТОП-10 - в світі.
Середній час очікування кешбек: 43 дня
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • «Ельдорадо» входить в ТОП-5 рітейлерів побутової техніки та електроніки в Європі і в ТОП-10 - в світі.

  «Ельдорадо» представляє широкий асортимент якісних товарів провідних світових брендів, який налічує понад 20 000 найменувань в 110 товарних групах. Стратегічне партнерство з провідними міжнародними виробниками дозволяє клієнтам «Ельдорадо» в числі перших дізнаватися про вражаючих інноваціях і отримувати ексклюзивні новинки.

  «Ельдорадо» готує повноцінні рішення для клієнтів в магазині і після покупки.

  «Ельдорадо» - це найбільша в Україні професійна сервісна компанія, яка представлена ​​по всій країні і здійснює установку, підключення, налаштування і ремонт побутової техніки і електроніки будь-якої складності.

 • Відгуки

 • Влюбляющие скидки на телевизоры до 30%!

  Влюбляющие скидки на телевизоры до 30%!

  Суперцены на крупную бытовую технику!

  Суперцены на крупную бытовую технику!

  Покупай онлайн на Eldorado.ua - доставим за 1 грн!

  Покупай онлайн на Eldorado.ua - доставим за 1 грн! Под «Покупай онлайн на Eldorado.ua - доставим к двери или в отделение Новая Почта за 1 грн» имеется в виду акция по условиям которой участник акции совершивший заказ товаров на сайте eldorado.ua на сумму от 500 грн. с НДС имеет право на получение поощрения (доставку в отделение Новая Почта получателя по акционной цене 1 грн. с НДС), или при заказе товаров на сумму от 3000 грн. имеет право на получение поощрения (адресная доставка курьером или адресная доставка курьером Новая Почта по акционной цене 1 грн. с НДС).

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек