Кешбек в Flagman


Flagman
Кешбек до 2,2 %
Flagman - одна з провідних компаній східно-європейського рибальського ринку. Рибальські снасті та туристичне спорядження під її торговими марками можна зустріти в усіх куточках нашої країни на будь-якій водоймі.
Середній час очікування кешбек: Немає даних
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • Flagman - одна з провідних компаній східно-європейського рибальського ринку. Рибальські снасті та туристичне спорядження під її торговими марками можна зустріти в усіх куточках нашої країни на будь-якій водоймі.

   

  Почавши свою діяльність в 2000 році як невелика оптова компанія, Flagman, прийнявши ряд сміливих і, як виявилося, вірних рішень швидко пройшов шлях становлення і розвитку, менш ніж за 10 років вибившись в безумовні лідери.

   

  Flagman є власником власних торгових марок: Flagman, Forrest, Carp Pro, Azura. Крім того, компанія офіційно представляє на українському ринку продукцію багатьох світових брендів: Milo, Mepps, Preston Innovations, Korum, Drennan, Korda, Innovate Baits, Yum, Myran, Spider і т. Д.

   

  Мережа рибальських супермаркетів Flagman - найбільша в Україні. Вона включає 35 магазин в 19 містах: Києві, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Запоріжжя, Рівне, Херсоні, Черкасах, Чернігові, Білій Церкві, Вінниці, Івано-Франківську, Кам'янському, Кропивницького, Кривому Розі, Полтаві, Хмельницькому. Крім того, в мережу входить інтернет-магазин flagman.kiev.ua - один з найбільш популярних інтернет-магазинів в нашій країні. Останні роки ознаменувалися створенням ряду зарубіжних представництв.

   

  З моменту свого створення Flagman активно включився в підтримку риболовного спорту. На сьогоднішній день компанія є титульним спонсором ряду національних збірних, які успішно виступають на світових чемпіонатах. Крім того, вона проводить велику кількість власних змагань різних рівнів, що сприяє пропаганді дбайливого ставлення до природи і здорового способу життя.

  Тарифи

  • Оплачене замовлення нового клієнта 2.2%
  • Оплачене замовлення постійного клієнта 1.3%
 • Відгуки

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек