Grusha
Кешбек до 4,0 %
Grusha.ua - частина масштабного проекту. Ми прагнемо бути більше, ніж інтернет-магазин. Своє завдання бачимо у впровадженні в кавову галузь європейських стандартів виробництва та споживання, а також розвитку в нашій країні кавової культури. У нашому каталозі продукція тільки тих виробників, які поділяють наші погляди і переконання щодо основних критеріїв якості кави.
Середній час очікування кешбек: 0 днів
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • Grusha.ua - частина масштабного проекту.

  Ми прагнемо бути більше, ніж інтернет-магазин. Своє завдання бачимо у впровадженні в кавову галузь європейських стандартів виробництва та споживання, а також розвитку в нашій країні кавової культури. У нашому каталозі продукція тільки тих виробників, які поділяють наші погляди і переконання щодо основних критеріїв якості кави.

  Починаючи з 1993 року, компанія почала поставки імпортної продукції в Україні і експорт продукції українських виробників в Польщу, країни Африки і Близького Сходу.

  Основна мета компанії - відродження українського виробника і скорочення часу від виробництва до продажу, щоб забезпечити українського покупця свіжою кавою, а також знизити вартість продукції для кінцевого споживача, надавши більш коротку логістичний ланцюжок. Сучасні маркетингові технології та електронна комерція дозволяють запропонувати наші бренди, минаючи «полиці магазинів», безпосередньо покупцеві в день оформлення замовлення і забрати товар в місті, де він побажає. Виходячи з цієї стратегії, в 2014 році було прийнято рішення по вивченню ринку натурального, розчинної кави і чайної продукції, а також створення «особливого» (ексклюзивного) інтернет-супермаркету Grusha.ua, який є зареєстрованою торговою маркою.

 • Відгуки

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек