Кешбек в Lightinthebox.com


Lightinthebox.com
Кешбек до 1,5 %
LightInTheBox - гіпермаркет якісних товарів за доступними цінами.
Середній час очікування кешбек: 47 днів
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • Компанія LightInTheBox була заснована в 2007 році і на сьогоднішній момент є одним з провідних гравців в сфері електронної комерції.

  LightInTheBox належать сайти www.lightinthebox.com і www.miniinthebox.com, які переведені на основні мови і пропонують можливість покупцям з усього світу купувати широкий асортимент товарів за доступною ціною.

  Асортимент гіпермаркету налічує понад 60 000 найменувань продукції.

  Всі товари виробляються в Китаї, при цьому основними ринками збуту продукції є США і Європа. Всі товари відрізняються високою якістю і доступною ціною!

  У гіпермаркеті Lightinthebox, крім товарів широкого споживання, ви можете придбати: сукні ручного пошиття, високоякісну сантехніку, електроніку для автомобіля, мобільні телефони та планшети і багато іншого.

  У службі підтримки працюють виключно носії мов, тому, на всі ваші запитання ви отримаєте професійні та вичерпні відповіді.

 • Відгуки

 • Скидка 30$ на заказы от 200$!

  Скидка 30$ на заказы от 200$! Требуется ввод промо-кода. Акция не распространяется на группу товаров из категории Телефоны и Электроника. Минимальная сумма заказа 200$

  Скидка 25$ на заказы от 150$!

  Скидка 25$ на заказы от 150$! Требуется ввод промо-кода. Акция не распространяется на группу товаров из категории Телефоны и Электроника. Минимальная сумма заказа 150$

  Скидка 10$ на заказы от 100$!

  Скидка 10$ на заказы от 100$! Требуется ввод промо-кода. Акция не распространяется на группу товаров из категории Телефоны и Электроника. Минимальная сумма заказа 100$

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек