Кешбек в Lightinthebox.com


Lightinthebox.com
Кешбек до 1,5 %
LightInTheBox - гіпермаркет якісних товарів за доступними цінами.
Середній час очікування кешбек: 47 днів
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • Компанія LightInTheBox була заснована в 2007 році і на сьогоднішній момент є одним з провідних гравців в сфері електронної комерції.

  LightInTheBox належать сайти www.lightinthebox.com і www.miniinthebox.com, які переведені на основні мови і пропонують можливість покупцям з усього світу купувати широкий асортимент товарів за доступною ціною.

  Асортимент гіпермаркету налічує понад 60 000 найменувань продукції.

  Всі товари виробляються в Китаї, при цьому основними ринками збуту продукції є США і Європа. Всі товари відрізняються високою якістю і доступною ціною!

  У гіпермаркеті Lightinthebox, крім товарів широкого споживання, ви можете придбати: сукні ручного пошиття, високоякісну сантехніку, електроніку для автомобіля, мобільні телефони та планшети і багато іншого.

  У службі підтримки працюють виключно носії мов, тому, на всі ваші запитання ви отримаєте професійні та вичерпні відповіді.

 • Відгуки

 • Up to 70% OFF!

  Up to 70% OFF on Spring Wedding Dresses & Bridesmaid dresses No need to use promocode. The promotion is available for all customers of the store. There is no minimum order value. The deal applies to a specific group of goods.

  скидки до 80%

  Cкидки до 80% на свадебные платья! Ввод промокода не требуется. Акция доступна без ограничений по сумме заказа. Акция доступна для всех клиентов магазина. Акция распространяется на определённую группу товаров.

  Up to 60% OFF!

  Smartphones up to 60% OFF! Chinese New Year Specials! No need to use promocode. The promotion is available for all customers of the store. There is no minimum order value. The deal applies to a specific group of goods.

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек