Кешбек в Newchic.com


Newchic.com
Кешбек до 6,0 %
Newchic.com була заснована в 2013 році, фокусуючись на високоякісний одяг і модні аксесуари. Наша мета полягає в тому, щоб стати одним з провідних міжнародних інтернет-магазинів моди. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі товари з нашим найкращим обслуговуванням і підтримкою.
Середній час очікування кешбек: 48 днів
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • Newchic.com була заснована в 2013 році, фокусуючись на високоякісний одяг і модні аксесуари. Наша мета полягає в тому, щоб стати одним з провідних міжнародних інтернет-магазинів моди. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі товари з нашим найкращим обслуговуванням і підтримкою.

  NewChic піклуватися про своїх клієнтів, пропонуючи кожну річ, яку вони дійсно хочуть. Ми стежимо за всім, що пов'язано з модою, щоб постійно тримати на контролі про тенденції моди і мати можливість дати нашим клієнтам найкращі товари.

  Задоволення і радість наших покупців є першим і найбільш важливим фактором в нашій роботі. І це причина, чому ми продовжуємо робити упор на вдосконалення покупок.

  Асортимент Newchic.com включає товари наступних категорій: жіночий одяг, чоловічий одяг, товари для щоденного використання, взуття, сумки, аксесуари, прикраси і товари для краси і здоров'я.

 • Відгуки

 • 15% OFF

  15% OFF Get 15% for orders over $30 of all no-promotion items. Promo code is required.

  20% OFF

  20% OFF Get 20% for orders over $100 of all no-promotion items. Promo code is required.

  Air Parcel Register: Free for order over 60,90€ ,otherwise 8,83€

  Air Parcel Register: Free for order over 60,90€ ,otherwise 8,83€

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек