Sl.Ira
Кешбек до 4,3 %
SL.IRA - бренд ексклюзивного жіночого одягу, один з найпопулярніших must-have марок, заснований в червні 2014 року.
Середній час очікування кешбек: Немає даних
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • SL.IRA - бренд ексклюзивного жіночого одягу, один з найпопулярніших must-have марок, заснований в червні 2014 року.

  Всього за кілька років з новачка fashion індустрії бренд виріс в одну з найпопулярніших дизайнерських марок.

   

  Ірина Слоньовська, молодий і талановитий модельєр, головна натхненниця, особа і head дизайнер бренду. Своїми ідеями одягу і луками вона надає дівчатам можливість завжди виглядати стильно, не чекаючи місяцями виходу чергової колекції, і не витрачаючи величезних сум на створення свого образу. Одночасно з цим красуня-муза бренду, Ірина Слоньовська, продовжує знаходити оригінальні концепти для своїх майбутніх колекцій і творчо вдосконалюватися, беручи участь в нових для себе проектах ... Один з таких проектів - кліп Тіматі і Єгора Крида «Де ти, де я», який став акторським дебютом Ірини. Кліп набрав рекордну кількість переглядів в 2016 році (на сьогоднішній день його подивилося більше 180 млн. Чоловік).

   

  В основу бренду закладена стратегія Fast Fashion: від розробки до надходження колекції в продаж проходить всього 7 днів. Випуск нових моделей проводиться щотижня, що дозволяє модницям регулярно поповнювати і освіжати свій гардероб.

   

  Womаn daily fashion - в нашому одязі ти завжди можеш виглядати відповідно до події, доречно. Авторські моделі SL.IRA прекрасно комбінуються між собою, і ви кожен день можете створювати собі новий і неповторний look для офісу, ресторану або нічного клубу. При цьому сукні - це те, чому ви легко визначите наш виріб.

   

  Асортимент товарів постійно розширюється і покупець однозначно підбере собі топові наряди і новинки.

  Сукні, костюми, майки, футболки, блузи, комбінезони, спідниці, светри, спортивні костюми та аксесуари - це лише мала частина того, що зможе вибрати собі модниця на сайті.

   

  SL.IRA - бренд, який вибирають зірки. Серед клієнтів компанії відомі персони російського і українського шоу-бізнесу: Даша Астаф'єва, Саті Казанова, Вікторія Лопирьова, Катя Жужа, Алеся Кафельникова та інші селебріті. У соц мережах нами хваляться і радять відомі блогери та медійні особистості, з аудиторією більше 300 тис кожна.

   

  Тарифи

  • Оплачене замовлення нового користувача 4.3%
  • Оплачене замовлення існуючого користувача 3.6%
 • Відгуки

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек