Кешбек в Zapals.com


Zapals.com
Кешбек до 4,2 %
Zapals.com один з найбільших інноваційних інтернет-магазинів в світі. Магазин є дітищем компанії Zapals Corporation Limited з офісами в Австралії, Гонконгу і на материковому Китаї.
Середній час очікування кешбек: 27 днів
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • Zapals.com один з найбільших інноваційних інтернет-магазинів в світі. Магазин є дітищем компанії Zapals Corporation Limited з офісами в Австралії, Гонконгу і на материковому Китаї. Інтернет-магазин має в своєму розпорядженні величезним асортиментом: високотехнологічних пристроїв, таких як планшети і смартфони, ліхтарі і аксесуари для електроніки, камери і фотоапарати, годинники і USB-гаджети, а також різноманітних девайсів для дому та кухні, спорту, відпочинку, здоров'я і краси, жіночої і чоловічого одягу, біжутерії, сумок, іграшок і зоотоварів.

  Компанія Zapals зосередила увагу і зусилля на створенні інтернет-магазину з постачанням максимально широкого товарного асортименту безпосередньо з заводів-виробників. Кінцева мета компанії полягає в тому, щоб запропонувати покупцеві всі необхідні розумні гаджети для використання як безпосередньо в будинку, так і в повсякденному житті. Саме тому на сайті інтернет-магазину представлений настільки широкий вибір високотехнологічних електронних пристроїв.

   

  Переваги Zapals.com:

  - Величезний асортимент товару від високотехнологічних пристроїв до зоотоварів

  - Великий охоплення цільової аудиторії

  - Повернення товару або його обмін протягом 30 днів

  - Безпечна оплата товарів

  - Служба підтримки покупців

  - Постійне оновлення акції і спецпропозицій

 • Відгуки

 • Special offer

  $15.99 Shipped for William Mark 8.5 inch Taylor Truelove Feisty Pets Valentine's Bear Plush Toy! No need to use promocode. The promotion is available for all customers of the store.

  Special offer

  Only $199.00 for ORIMAG P6 Portable Mini DLP LED WiFi Projector Support 1080P No need to use promocode. The promotion is available for all customers of the store.

  Special offer

  $159 Shipped for EVPAD Plus Internet TV Box Amlogic S905X Android 6.0 2G+32G 4K Kodi 17.3 No need to use promocode. The promotion is available for all customers of the store.

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек