Кешбек в Zapals.com


Zapals.com
Кешбек до 4,2 %
Zapals.com один з найбільших інноваційних інтернет-магазинів в світі. Магазин є дітищем компанії Zapals Corporation Limited з офісами в Австралії, Гонконгу і на материковому Китаї.
Середній час очікування кешбек: 27 днів
 • Опис / Умови
 • Відгуки
 • Купони
 • Zapals.com один з найбільших інноваційних інтернет-магазинів в світі. Магазин є дітищем компанії Zapals Corporation Limited з офісами в Австралії, Гонконгу і на материковому Китаї. Інтернет-магазин має в своєму розпорядженні величезним асортиментом: високотехнологічних пристроїв, таких як планшети і смартфони, ліхтарі і аксесуари для електроніки, камери і фотоапарати, годинники і USB-гаджети, а також різноманітних девайсів для дому та кухні, спорту, відпочинку, здоров'я і краси, жіночої і чоловічого одягу, біжутерії, сумок, іграшок і зоотоварів.

  Компанія Zapals зосередила увагу і зусилля на створенні інтернет-магазину з постачанням максимально широкого товарного асортименту безпосередньо з заводів-виробників. Кінцева мета компанії полягає в тому, щоб запропонувати покупцеві всі необхідні розумні гаджети для використання як безпосередньо в будинку, так і в повсякденному житті. Саме тому на сайті інтернет-магазину представлений настільки широкий вибір високотехнологічних електронних пристроїв.

   

  Переваги Zapals.com:

  - Величезний асортимент товару від високотехнологічних пристроїв до зоотоварів

  - Великий охоплення цільової аудиторії

  - Повернення товару або його обмін протягом 30 днів

  - Безпечна оплата товарів

  - Служба підтримки покупців

  - Постійне оновлення акції і спецпропозицій

 • Відгуки

Реєструйтесь
Купуйте
Отримуйте кешбек